У Міносвіти запевняють, що НМТ збереже довіру до вступної кампанії

Проведення НМТ дозволить зберегти довіру суспільства до проведення вступної кампанії

Довіра проведення НМТ

Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Проведення національного мультипредметного тесту дозволить зберегти довіру суспільства до проведення вступної кампанії та забезпечити необхідні безпекові умови за рахунок використання сучасних високотехнологічних рішень.

Таку інформацію зазначили в Міністерстві освіти та науки щодо ініціативи відомства відмовитися від проведення традиційного ЗНО та організувати проведення НМТ у 2023 році.

Насамперед у Міносвіти зауважують, що рішення, яке дозволить провести НМТ наступного року, викликано складною безпековою ситуацію та успішним цьогорічним досвідом реалізації комп'ютерного тестування.

Раніше стало відомо, що Кабінет Міністрів схвалив пропозицію про внесення на розгляд до Верховної Ради проєкта Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року».

Зокрема чинна версія документа унеможливлює проведення НМТ замість традиційного ЗНО, а також відмова від проведення державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Законопроєкт буде розглянутий Верховною Радою.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143171

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86577

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді