У МОН готові замінити ЗНО на мультипредметний тест

МОН готове провести вступ за результатами НМТ в разі внесення законодавчих змін

Мультитест замість ЗНО

Як провести тарифікацію педагогів

Міністерство освіти та науки готове провести у 2023 році вступну кампанію за результатами національного мультипредметного тесту в разі внесення відповідних законодавчих змін українським парламентом.

Таку інформацію зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет. 

Як зауважив очільник МОН України, проведення мультитесту стане можливим після внесення відповідних змін до законодавства Верховною Радою.

Окрім того, за словами міністра, національний мультипредметний тест, який Мінсовіти розглядає як альтернативу зовнішньому незалежному оцінюванню, матиме змінену форму.

Насамперед, тестування вступників у 2023 році враховуватиме розширені можливості для абітурієнтів, які вступатимуть на медичні, філологічні та технічні спеціальності.

«Ми розробили певні альтернативи — національний мультипредметний тест з розширенням можливості вступу тих, хто готувався на медиків, тих, хто готувався на філологічні спеціальності, тих, хто готувався на технічні спеціальності», — повідомив Сергій Шкарлет, наголосивши, що МОН має можливість надати дітям альтернативу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді