Документи про освіту будуть у телефоні

Прийнято постанову, яка дозволяє впровадити документи про освіту в Дії

Dia_2022_Pedrada.png

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Уряд ухвалив постанову, яка дозволить впровадити документи про освіту в застосунку Дія.

Таку інформацію повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.

«Завдяки документам про освіту в Дії дипломи та шкільні атестати завжди будуть у смартфоні. Відображатимуться вони в українців, які досягли 14 років і мають реєстраційний номер облікової картки платника податків, а дані про їхню освіту містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти», – розповіли у Міністерстві цифрової трансформації.

Так, у додатку Дія будуть доступні документи про базову середню освіту, про повну загальну середню освіту, про професійну (професійно-технічну) освіту, про фахову передвищу освіту, а також про вищу освіту або науковий ступінь.

Ці документи можна буде використовувати при вступі до закладів вищої освіти, для отримання професійної (професійно-технічної освіти), при працевлаштуванні або оформленні до центру зайнятості.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Готуємо дитину до школи за допомогою рухливих ігор

Під час рухливої гри дитина реалізує одразу два природні прагнення — гратися і постійно рухатися. Пропонуємо дві рухливі гри, які допоможуть розвинути у дитини довільність, увагу та координацію
2742

Адаптація учнів 1 класу до навчання

Учорашні дошкільники нетерпляче чекають першого вересня, мають позитивне налаштування на навчання. Бути щасливим володарем портфеля, підіймати руку на уроці, отримувати відмітки — все це як чудова гра. Та згодом може виявитися, що грати не так уже й цікаво.
38537

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді