Уряд розглядає введення жорсткого карантину

За словами Дениса Шмигаля, жодної дати введення більш жорсткого карантину зараз немає

Організовуємо дистанційне навчання за новим положенням

Кабінет Міністрів України почав прилюдний розгляд плану введення більш жорсткого карантину. Введення локдауну можливе, якщо карантин «вихідного дня» не дасть позитивних результатів.

Цю інформацію на своїй сторінці Facebook опублікував прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

На його думку, карантин «вихідного дня» є доречною та зручною альтернативою повного локдауну.

«Минулі вихідні показали, що люди обмежили свою мобільність, найбільше із часу весняного карантину. Це значить, що зменшилися довготривалі контакти між різними соціальними групами. Відповідно менше шансів, що здорові люди підхопили вірус», — повідомив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр зазначив, що наступних вихідних також діятиме карантин «вихідного дня». Після цього буде оцінено його результат.

«Стосовно введення більш жорсткого карантину. Цей план дійсно розробляється, але — це план Б, якщо не спрацює карантин «вихідного дня». Ми почали публічне обговорення цього плану Б, аби вся країна розуміла його. Ми хочемо, щоб наші кроки були зрозумілими та передбачуваними для людей та бізнесу», — акцентував Шмигаль.

Зокрема, Денис Шмигаль прокоментував, що Кабмін здійснює щоденні консультації з епідеміологами та інфекціоністами, аналізує ситуацію по кожному регіону України.

«Все це ми робимо зараз, щоб напрацювати спільний, виважений та підтриманий усіма план. Хочу ще раз наголосити: жодної дати щодо введення більш жорсткого карантину зараз немає. Бажаю всім гарного здоров’я. Бережіть себе та залишайтесь відповідальними», — прокоментував прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли відпочиватимуть українські школярі влітку 2024

Усупереч складним умовам повномасштабної війни з рф, освітній процес у школах України завершується традиційно влітку. Проте є нюанси, які випливають із поточної ситуації у певних регіонах країни. Що це за умови і як коригується графік літніх канікул – читаймо далі
122

Шляхи подолання дитячої агресії

Чому діти жорстокі одне до одного? Чому вважають, що приниження іншого — привід пишатися собою і свідчення героїзму? Головне — убезпечити дітей від цього. Працюємо в системі «педагоги — учні — батьки» та шукаємо причини та шляхи подолання дитячої агресії в школі
19711

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
209832

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
407858

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді