Розпочато третій етап сертифікації вчителів

Під час третього етапу сертифікації вчителів оцінюватимуть їх практичний досвід

Третій етап сертифікації вчителів15 годин підвищення кваліфікації: як виконати

12 жовтня стартував третій етап сертифікації педагогічних працівників, під час якого Державна служба якості освіти вивчатиме практичний досвід роботи учасників.

Таку інформацію зазначили на сайті Державної служби якості освіти. 

Практичний досвід упродовж одного дня вивчатимуть приблизно 1 500 експертів, що пройшли відповідне навчання у вересні. Зокрема, вони будуть оцінювати професійні компетентності учасників за допомогою:

  • спостереження за навчальними заняттями та їх самоаналізом;
  • аналізу самопрезентації учасника сертифікації;
  • інтерв’ю.

Зокрема, для результативної роботи з документами та залучення експертів з-за кордону використають електронну форму експертного висновку.

Метою сертифікації є виявлення та заохочення вчителів із високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання й новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

Варто зазначити, що 1 335 педагогів успішно пройшли незалежне тестування в межах сертифікації педагогічних працівників у 2022 році.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді