Об’єкти енергетичної інфраструктури зазнали значних пошкоджень

Терористи другий день поспіль продовжують атаку на енергетичну інфраструктуру

Енергетична інфраструктура

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Країна-терорист другий день поспіль продовжує масовану атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Таку інформацію зазначив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Як він повідомив, 10 жовтня через ракетні обстріли було знеструмлено 3900 населених пунктів.

Наразі енергетикам та рятувальникам вдалося відновити електропостачання в більшості регіонів. У 3800 населених пунктів повернулося світло.

Зокрема, стабілізовано постачання електрики в західних областях, практично повністю заживлений Харків і Харківська область. Тривають відновлювальні роботи для забезпечення енергоживлення центральних регіонів та Києва. Їх планується завершити протягом кількох днів.

«Але росія не зупиняється у своїх спробах зруйнувати нашу енергетичну інфраструктуру. За даними ДСНС, цієї доби вже зафіксовано 33 обстріли. Ворог продовжує витрачати десятки ракет ціною в сотні мільйонів доларів на те, аби українці день-два побули без світла. Але ми єдині й ми вистоїмо. Вчора українці по всій країні, відгукнувшись на заклик, добровільно зменшили споживання електроенергії в середньому на 10%. Дякуємо всім, хто зробив свій внесок у нашу енергостабільність», — зауважив очільник виконавчої влади.

Окрім того, він акцентував, що уряд так само будемо просити обмежити споживання електроенергії.

«Так само в години пік — з 17:00 до 23:00 просимо не вмикати енергомісткі прилади: електроплити, електрочайники, електроінструменти, обігрівачі та кондиціонери, духовки та праски, мікрохвильові печі, кавоварки, пральні та посудомийні машини. Це дуже важливо для стабільної роботи нашої енергосистеми», — зазначив Денис Шмигаль.

У зв’язку з необхідністю відновити пошкоджену критичну інфраструктуру в деяких регіонах застосовується графік відключень електроенергії.

Важливо наголосити що такі обмеження споживання не пов’язані з дефіцитом потужності в енергосистемі, а виключно з необхідністю проведення відновлювальних робіт. Зараз немає жодної потреби ані в аварійній допомозі з боку європейських країн, ані в імпорті електричної енергії.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді