Затверджувати формати навчання будуть регіональні військові адміністрації

Регіони прийматимуть рішення щодо формату навчання, зважаючи на безпекову ситуацію

Формат онлайн навчання

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

Керівники військових адміністрацій самостійно прийматимуть рішення щодо формату освітнього процесу в закладах освіти, зважаючи на безпекову ситуацію в регіонах.

Таку інформацію повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет щодо можливості скасування очного навчання. 

«Я би не казав про тотальну заборону очного навчання, оскільки є різні території, в яких спостерігається різна ситуація.

Враховуючи територіальну локацію того чи іншого закладу освіти, знаходження його поруч зі стратегічними об'єктами, керівники військових адміністрацій самостійно приймають рішення щодо оцінки безпеки і формату освітнього процесу», — зауважив очільник освітнього відомства. 

Окрім того, керівник Міносвіти акцентував, що онлайн навчання може слугувати лише додатковим елементом освітнього процесу, оскільки побудова освітньої траєкторії між учнем і вчителем не може бути замінена спілкуванням через екран.

«Але безпекова ситуація вимагає від нас прийняття рішень в тому числі про продовження онлайн освіти шляхом її онлайн формату», — зазначив міністр Сергій Шкарлет.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
142240

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86417

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46958

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді