МОН хоче зменшити бюрократичний тиск на освітян

У МОН назвали основні пріоритети роботи в умовах діджиталізації

Наказ про підготовку графіка відпусток на 2021 рік: СКАЧАТИ

МОН планує зменшити бюрократичне навантаження на науково-педагогічних та педагогічних працівників.

Про це заявив заступник міністра освіти Артур Селецький під час Міжнародної конференції, присвяченій забезпеченню освітнього процесу в умовах діджиталізації.

Також він наголосив, що першочерговими цілями Міністерства освіти є тотальне переведення документообігу з паперового формату в цифровий, а також забезпечення доступу до якісного освітнього контенту здобувачів освіти шляхом створення бази електронних навчальних матеріалів.

«Цифрова грамотність – це відсутність страху перед технологіями і обізнаність у тому, як з ними ефективно працювати. Опанування педагогами таких навичок – це одна з моїх цілей на посаді заступника міністра з питань цифрової трансформації», – зазначив Селецький.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як писати характеристику на учня 1 класу

Писати чи не писати характеристику на учня 1 класу в умовах функціонування НУШ – з такою проблемою стикаються вчителі-початківці. Дізнайтеся, як правильно зробити
16974

Підписуємо документи електронним підписом: алгоритми

Як підписувати документи за допомогою кваліфікованого електронного підпису? Для цього потрібно з’ясувати, у якому програмному забезпеченні це можна зробити, як його налаштувати, а вже потім — як підписувати документи
1273

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді