Як навчатися з-за кордону в українській школі

Роз'яснення щодо того, як школяреві продовжити навчання для здобуття повної загальної середньої освіти в Україні

Українська система освіти

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

Офіс віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції у співпраці з Міністерством освіти та науки оновили брошуру про організацію навчання дітей, які вимушені були виїхати за кордон через війну та повертаються до навчання в українських закладах освіти.

Варто зазначити, що українські діти можуть повернутися до навчання у своїй школі в Україні та перевестися з однієї форми навчання на іншу (наприклад, з дистанційної на очну).

У брошурі є наступна інформація:

  • як діяти у випадку, якщо школа була зруйнована;
  • яка процедура зарахування дитини до закладу освіти;
  • як здобувачу освіти продовжити навчання для здобуття повної загальної середньої освіти, якщо під час навчання у 9 класі він був за кордоном.

Детальніше ознайомитися з брошурою можна у прикріпленому документі.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1610

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2626

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді