Школам роздадуть йодид калію, який приймають під час радіаційної аварії

Радіаційна небезпека у школі – як діяти

Profilaktuka_iod_2022_Pedrada.jpeg

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

Така інформація почала ширитися ЗМІ. Зазначається, що адміністрації навчальних закладів попросили заповнити згоду на прийом препарату дитиною у разі НП, якщо вона в цей час перебуватиме у школі.

Нагадаємо, що підрозділи Міністерства охорони здоров’я постійно стежать радіаційним фоном на території України.

«У разі, коли будуть зафіксовані відхилення від норми, то будуть вживатися відповідні заходи. Що важливо знати громадянам зараз? У разі радіаційної аварії потрібно залишатися в приміщенні або, якщо громадяни знаходяться поза приміщенням, терміново до нього зайти, щільно закрити вікна, двері, вентиляційні отвори тощо. Підготувати запаси води і слідкувати за оповіщеннями офіційних джерел», — розповідає алгоритм дій керівник директорату громадського здоров’я МОЗ Олексій Даниленко.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді