ДПА-2023 для 9 класів буде з трьох предметів

ДПА відбудеться з трьох предметів — української мови, математики та предмета за вибором

ДПА-2023 для 9 класів

Як провести тарифікацію педагогів

Міністерство освіти та науки затвердило перелік навчальних предметів, із яких у 2022/23 навчальному році буде проведена державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття базової середньої освіти.

Таким чином, ДПА для учнів 9 класів буде проведена з трьох предметів — української мови, математики та одного із предметів за вибором закладу освіти.

Педагогічна рада закладу освіти може вибрати третім для складання ДПА один із наступних предметів — біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова, інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика або хімія.

Окрім того, для учнів, які навчаються у класах з навчанням або вивченням мови національної меншини третім предметом ДПА може стати один з таких предметів — біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова, інформатика, інтегрований курс «Література», історія України, мова національної меншини, мова корінного народу, основи правознавства, українська література, фізика, хімія.

Атестація з усіх предметів буде проведена у закладі освіти в письмовій формі.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42135

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді