На Херсонщині окупанти відправили школи на «канікули»

Росіяни призупинили навчання у школах окупованої частини Херсонщини

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

Окупанти на захоплених територіях України продовжують русифікацію. Цього разу готуються до чергового її етапу, тож школярів на окупованій частині Херсонщини відправили на «канікули».

Таким чином окупанти готуються до псевдореферендуму. Для цього їм потрібні відповідні приміщення.

Відповідні «канікули» відбуватимуться у період з 22 до 28 вересня. Саме у цей час окупанти мають намір провести псевдореферендум. У мережі вже з'явилась копія наказу так званого «міністра освіти і науки» Херсонської області михайла родікова.

«Канікули» потрібні для відкриття у приміщеннях шкіл дільниці для імітації голосування на незаконному «референдумі». Зокрема, «дільниці» відкриють і в сільських будинках культури. При цьому окупанти в Генічеську вже формують із колаборантів «виїзну комісію». Її представники будуть «вдиратися» у помешкання тих жителів міста, які проігнорували псевдореферендум.

Варто зазначати, що мешканців Генічеська просять не йти на «дільниці» і не відчиняти окупантам двері. Важливо, що після цього псевдореферендуму росіяни не забудуть повідомити і про оголошену в рф мобілізацію, яка пошириться і на окуповані території.

Окрім того, освітній омбудсмен Сергій Горбачов повідомив, що наші вчителі з окупованих територій почали масово скаржитися на загарбників. Педагоги пишуть, що окупаційна влада примушує їх викладати у школах. Горбачов також нагадав, що за добровільну співпрацю з окупантами вчителі будуть покарані законом.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143171

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86578

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47019

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді