В УЦОЯО розповіли куди можна витратити кошти за непроведене пробне ЗНО

Кошти за непроведене пробне ЗНО можна передати на Збройні Сили України

Скасоване пробне ЗНО-202215 годин підвищення кваліфікації: як виконати

Міністерство освіти та науки й Український центр оцінювання якості освіти дозволили передавати кошти за непроведене пробне ЗНО на Збройні Сили України.

Таку інформацію зазначили на сайті УЦОЯО.

«Сьогодні наша країна веде боротьбу за цілісність і незалежність, тож кожному надзвичайно важливо підтримати державу в цій боротьбі.

Тому Міністерство освіти і науки України спільно з Українським і регіональними центрами оцінювання якості освіти ухвалили рішення надати можливість учасникам пробного ЗНО здійснити перерахунок тих коштів, які мають бути повернені за послугу з проведення пробного тестування, на підтримку Збройних Сил України. Ми впевнені, що кожен робить свій внесок у нашу перемогу!» — йдеться у повідомленні центру.

Зокрема, учасники пробного тестування можуть повернути кошти на особистий банківський рахунок.

Для того щоб повернути або перерахувати кошти потрібно:

  1. Авторизуватися на спеціальному сервісі на сайті Українського або відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, зазначивши назву регіонального центру, якому було сплачено за послугу, логін та пароль доступу до персональної сторінки учасника пробного ЗНО.
  2. Вибрати, куди перерахувати кошти: на підтримку Збройних Сил України чи на особистий (або іншої фізичної особи) рахунок.

Детальна інструкція щодо процедури повернення коштів опублікована за посиланням.

Варто нагадати, що пробне ЗНО-2022 скасували через повномасштабне вторгнення російської армії в Україну.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143172

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86579

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47019

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді