Держава виконуватиме всі соціальні зобов’язання

Цього та наступного року соціальні зобов’язання держави будуть виконуватись повною мірою

Фінансова допомога Україні

Як провести тарифікацію педагогів

У цьому та наступному році всі соціальні зобов’язання держави будуть виконуватись повною мірою.

Таку інформацію зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль щодо питання залучення міжнародної фінансової допомоги для покриття дефіциту державного бюджету.

Як він повідомив, Україна працює з міжнародними партнерами для підтримки фінансової стабільності в державі. Для покриття дефіциту державного бюджету наступного року планується залучення міжнародної фінансової допомоги та випуск військових облігацій.

«Це два джерела надходжень, крім податкових та митних, які ми бачимо наступного року», — зауважив керівник Кабміну.

Окрім того, прем’єр-міністр акцентував, що на сьогодні є три фінансових партнери, з якими активно співпрацює наша держава: Міжнародний валютний фонд, Європейський Союз і Сполучені Штати. Зокрема, з МВФ вже йде спільна робота над програмою на наступний рік.

«Вчора відбулася розмова Президента України з керівницею Фонду Крісталіною Георгієвою. МВФ погодив виділення Україні ще одного фінансування в розмірі 1,4 млрд доларів. Так само як це було на початку війни. Ми домовились, що будемо продовжувати працювати з МВФ, щоб наступного року започаткувати нову спеціальну програму», — наголосив Денис Шмигаль.

Варто зазначити, що минулого тижня також відбулися плідні зустрічі з керівництвом Європейської комісії. Допомога у розмірі 8 млрд євро надійде Україні цього року: 5 млрд євро вже до кінця вересня, 3 млрд у вигляді гранту очікується наприкінці жовтня — на початку листопада.

Зокрема, глава уряду нагадав, серед іншого, про ініціативу Президента США щодо виділення додаткової допомоги нашій державі у розмірі 11,7 млрд дол.

«Ми розуміємо, що з такою підтримкою Сполучених Штатів, і з отриманням допомоги від Євросоюзу, ми цей рік проходимо стабільно», — акцентував прем’єр-міністр, додавши, що наступний рік всі соціальні зобов’язання держави будуть виконуватись повною мірою.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
142294

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86428

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46965

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді