Більше 20 тисяч педагогів навчилися надавати психологічну допомогу

Освітяни зможуть надавати першу психологічну допомогу та емоційну підтримку дітям

Психологічна кваліфікація вчителів15 годин підвищення кваліфікації: як виконати

Понад 20 тисяч педагогічних працівників пройшли курс підвищення кваліфікації з психологічної допомоги та можуть надавати першу психологічну допомогу та емоційну підтримку дітям під час навчання.

В освітньому відомстві зауважують, що курс створений Асоціацією інноваційної та цифрової освіти за участю провідних експертів у галузі психології зі США та Ізраїлю у межах Національної програми психологічного здоров’я українців, що ініційована Першою леді Оленою Зеленською.

Зокрема, цей курс отримав позитивний висновок Всесвітньої організації охорони здоров’я та створений за моделлю змішаного навчання (blended learning).

Курс складається з 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM. А також маєдодаткові матеріали та практичні тренінги.

Окрім того, під час навчання освітяни дізнаються про психологічні стани, які потребують спеціалізованої підтримки, навчаються надавати першу психологічну допомогу за методичними посібниками «Save the Children», а також знайомляться з рекомендаціями щодо перенаправлення Міжвідомчого постійного комітету (IASC).

Детальна інформація про курс за посиланням.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1610

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2628

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді