Під час спуску до укриття учні братимуть наплічники, у яких мають бути необхідні речі

Стратегії успішної комунікації керівника
Учні закладів освіти, які працюватимуть офлайн, під час можливої евакуації чи спуску до укриття братимуть із собою наплічники, у яких мають бути необхідні речі.
Таку інформацію зазначили на сторінці патрульної поліції щодо переліку речей, що мають бути поруч зі школярем під час перебування в укритті.
Відповідно до рекомендації для батьків, у тривожному наплічнику мають бути:
- пляшка чистої води;
- поживні батончики, снеки;
- нотатка від батьків, у якій вказано ПІБ дитини, контактні дані батьків та ближніх родичів (імена, телефони, адреси);
- телефон (за можливості), зарядний пристрій і павербанк;
- індивідуальний набір необхідних ліків (запас на кілька днів);
- комплект змінної білизни та одягу;
- улюблена іграшка або річ.
Окрім того, інші необхідні предмети, такі як їжа, вода, засоби гігієни, ковдри, ліхтарики, універсальна аптечка тощо, має підготувати заклад освіти самостійно.
«Важливо не перевантажувати наплічник школяра та зберігати у школі те, що дозволяє адміністрація», — наголосили у патрульній поліції.
Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ