Вступники можуть взяти участь у спеціальній сесії НМТ

Протягом 25–30 серпня учасникам потрібно заповнити форму, розміщену на інформаційній сторінці

Спеціальна сесія НМТ

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

Розпочався перший етап підтвердження участі в спеціально організованій сесії національного мультипредметного тесту ЗНО.

Таким чином у період з 25 до 30 серпня учасникам потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ».

Під час процедури підтвердження, учасник має вибрати із запропонованого переліку населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період спецсесії тестування та зазначити свої прізвище та ім’я.

Потім необхідно обчислити та правильно ввести результат у відповідну комірку та натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження свого бажання взяти участь у НМТ, а також йтиметься про обов’язковість другого етапу.

Окрім того, відповідний етап підтвердження є обов’язковим і для тих, хто не зміг взяти участь в основній чи додатковій сесії НМТ, однак планує використати результат тестування для вступу.

В Українському центрі оцінювання якості освіти зауважили, що учасники, які не пройдуть першого етапу протягом 25–30 серпня, не зможуть узяти участі в спеціальній сесії НМТ.

Другий етап підтвердження участі в спеціальній сесії триватиме протягом 5–7 вересня.

У разі успішного проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 10 вересня в учасників з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.

Спеціально організована сесія НМТ відбудеться з 12 до 16 вересня.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді