Вступники можуть взяти участь у спеціальній сесії НМТ

Протягом 25–30 серпня учасникам потрібно заповнити форму, розміщену на інформаційній сторінці

Спеціальна сесія НМТ

Стратегії успішної комунікації керівника

Розпочався перший етап підтвердження участі в спеціально організованій сесії національного мультипредметного тесту ЗНО.

Таким чином у період з 25 до 30 серпня учасникам потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ».

Під час процедури підтвердження, учасник має вибрати із запропонованого переліку населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період спецсесії тестування та зазначити свої прізвище та ім’я.

Потім необхідно обчислити та правильно ввести результат у відповідну комірку та натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження свого бажання взяти участь у НМТ, а також йтиметься про обов’язковість другого етапу.

Окрім того, відповідний етап підтвердження є обов’язковим і для тих, хто не зміг взяти участь в основній чи додатковій сесії НМТ, однак планує використати результат тестування для вступу.

В Українському центрі оцінювання якості освіти зауважили, що учасники, які не пройдуть першого етапу протягом 25–30 серпня, не зможуть узяти участі в спеціальній сесії НМТ.

Другий етап підтвердження участі в спеціальній сесії триватиме протягом 5–7 вересня.

У разі успішного проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 10 вересня в учасників з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.

Спеціально організована сесія НМТ відбудеться з 12 до 16 вересня.

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78541

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
302

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді