Хвилину мовчання у школах будуть проводити щодня

О 9 годині ранку будуть проводити загальнонаціональну хвилину мовчання

Hvylyna_2022_Pedrada.jpg

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

У закладах освіти о 9 годині 00 хвилин щоденно має проводитись загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, що загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Таку інформацію зазначили у рекомендаціях Міністерства освіти і науки щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у школах у 2022/23 навчальному році, якими також визначено структуру навчального року.

Так, освітній процес розпочнеться у День знань 1 вересня і триватиме до 30 червня 2023 року.

Поки призупиняється дія положення в частині тривалості освітнього процесу. 2022/2023 навчальний рік може тривати більше або менше 175 днів.

Також тривалість та структуру навчального року кожен заклад визначатиме з урахуванням навчального часу на проведення державної підсумкової атестації, навчальної практики, додаткових консультацій для усунення прогалин у навчанні та іншого.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді