Держбюджет 2023 буде спрямовано на підтримку людей

Пріоритетами бюджету є збереження стабільності, фінансування ЗСУ та підтримка людей

Держбюджет України 2023Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Пріоритети Держбюджету на 2023 рік — збереження макрофінансової стабільності, фінансування Збройних Сил та підтримка людей.

Таку інформацію зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради з міністром фінансів та представниками Міністерства фінансів щодо основних напрямів проєкту державного бюджету в період воєнного часу.

«Проєкт бюджету пишемо з огляду на вимоги воєнного часу: збереження основних воєнних та соціальних видатків, створення Фонду оперативного відновлення, продовження програм стимулювання економіки», — зауважив очільник виконавчої влади України.

Зокрема, Денис Шмигаль доручив Міністерству фінансів дослідити видатки кошторису, особливо ті, що стосуються державних органів влади.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді