ПЛР-тести: умови після самоізоляції учнів

Якщо в учня підтвердили коронавірус, весь клас відправляють на самоізоляцію. Як це працює?

ПЛР-тести: умови після самоізоляції учнів

Оновлені рекомендації МОЗ для шкіл

Учні, які потрапили у коло контактних осіб, мають піти на самоізоляцію на 14 днів, потім здати ПЛР-тест і лише після цього вони можуть повернутись за парти.

Однак, як зазначає головний санітарний лікар Віктор Ляшко, що в Україні після самоізоляції діти повинні зробити ПЛР-тест, але, згідно з новими рекомендаціями ВООЗ, якщо впродовж 14 днів симптомів COVID-19 немає, тест робити не обов'язково. У МОЗ працюють над цими змінами.

«Сьогодні учні повинні здати ПЛР-тест, але згодом цього не треба буде. Це зміни до законодавства, коли внесуть, тоді буде буде наказ. Наприкінці тижня він буде опублікований. Тож, якщо не буде симптомів у дітей, за 14 днів вони повернуться до школи»,- зазначив Ляшко.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12182

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72613

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді