Розпочався додатковий етап реєстрації для сертифікації вчителів

Граничну кількість сформованих карток-заяв для проходження сертифікації вичерпано в 5 областях

Sertification_2021_Pedrada.jpg

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Наразі продовжується реєстрація для участі в сертифікації вчителів початкових класів.

Під час основного етапу вчителі сформували 1800 реєстраційних карток-заяв.

Окрім того, вичерпано граничну кількість сформованих карток-заяв для проходження сертифікації у 5 областях: Вінницькій, Київській, Львівській, Полтавській, Сумській, Чернігівській.

З 9 до 15 серпня триватиме додатковий етап реєстрації, під час якого педагоги можуть зареєструватись у межах загальної граничної кількості, яка у 2022 році складає 2500 вчителів.

В УЦОЯО зауважили, що процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомоги спеціального сервісу.

Зокрема, вчителям необхідно надіслати комплект документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Дату подання реєстраційних документів визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті (у випадку передавання власноруч — за днем отримання, зафіксованим у регіональному центрі).

У разі неможливості надіслати документи звичайним листом, можна скористатися електронною поштою, адресу електронної скриньки, на яку потрібно надіслати документи, зазначено у реєстраційному повідомленні.

Усі документи мають бути надіслані (передані особисто) не пізніше 15 серпня.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
142294

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86426

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46963

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді