Шкарлета запросили на «годину запитань до Уряду»

Народні депутати запросили т.в.о. міністра освіти на «годину запитань до Уряду»

Підвищення розмірів оплати праці працівників освіти

Рішення ухвалено під час Погоджувальної ради за пропозицією спікера парламенту Дмитра Разумкова.

За словами Разумкова, основними запитаннями до Шкарлета є питання розробки Концепції підвищення оплати праці вчителів та стан роботи шкіл в умовах карантину.

«З урахуванням початку роботи шкіл, з урахуванням непростої ситуації, в якій зараз опинились вчителі, я думаю, що можливо варто запросити виконуючого обов'язки міністра освіти на Годину запитань до Уряду для того, щоб послухати, як він бачить, по-перше питання щодо зміни оплати заробітної плати вчителям і забезпечення шкіл всіма необхідними умовами роботи під час режиму карантину», - зауважив голова Верховної Ради.

Крім того, він наголосив, що варто вислухати думку тимчасово виконуючого обов'язки міністра освіти щодо ефективності роботи шкіл у режимі віддаленої роботи.

«Тому що лунають різні думки з цього приводу», - зазначив Разумков.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді