Реформу освіти в Україні планують прискорити

В Україні планують прискорити проведення освітньої реформи

Реформа освіти: плани МОН

Про це повідомляється в Меморандумі про економічну та фінансову політику

«Ми продовжимо оптимізацію кількості закладів початкової та середньої освіти, збільшимо капітальні видатки на оновлення будівель та забезпечимо наявність необхідної інфраструктури у школах. Ми почнемо з реформування навчальних програм, і, щоб запровадити стимули для вчителів та підтримувати систему фіскально доступною, ми подамо до парламенту зміни до закону про освіту щодо зміни структури зарплат. Що стосується вищої освіти, ми трансформуємо систему фінансування університетів та прив’яжемо зарплату до результатів», - зазначено в документі.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46386

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5017

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді