Табори не працюватимуть щонайменше до 1 липня

Державна комісія з питань техногенно-екологічної ситуації прийняла рішення щодо роботи таборів

Максим Степанов, Міністр охорони здоров’я, розповів, що табори можуть відновити роботу починаючи з 1 липня, але не раніше.

«Нам потрібно додатково відстежити епідемічну ситуацію, і протягом тижня ми будемо приймати рішення в залежності від умов адаптивного карантину», - пояснив Степанов.

Чи готуватися до інституційного аудиту

Крім того, у МОЗ називають ще одну перепону для відкриття таборів - можливі спалахи інших інфекційних хвороб, зокрема кишкових.

«В таких випадках необхідно буде терміново доставляти дітей в інфекційні лікарні, левова частина яких зараз безпосередньо працюють з COVID-19», - підкреслив Максим Степанов.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12182

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72613

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді