У Київському Палаці дітей та юнацтва 17 березня на виставці «Сучасні заклади освіти — 2016» талановиті майстрині Вінницької області проведуть майстер-класи, де дітей, учнів, студентів і дорослих навчать виготовляти пташку-мотанку, різноманітні м’які іграшки та інші рукотворні забавки
У Київському Палаці дітей та юнацтва (станція метро «Арсенальна») 17 березня на виставці «Сучасні заклади освіти — 2016» біля стенду ОСВІТА ВІННИЧЧИНИ (№ 124, другий поверх) за участю талановитих майстринь Вінницької області відбудуться майстер-класи, де дітей, учнів, студентів і дорослих навчать, як власноруч виготовити пташку-мотанку, різноманітні м’які іграшки та інші рукотворні забавки.
Графік проведення майстер-класів:
- з 10:00 до 12:00 — «Пташка-мотанка», «Різьблення з кольоровим розписом», «Шкіропластика», «М’яка іграшка»
- з 12:00 до 14:00 — «Тільдоманія», «Плетіння шамбали», «Гільйошування»
- з 14:00 до 16:00 — «Канзаши», «Вишивка бісером», Техніка «Скраббукінг»
Запрошуємо до участі в майстер-класах!
Виставка працюватиме у Київському Палаці дітей та юнацтва (м. Київ, вул. І. Мазепи, 13, станція метро «Арсенальна»):
17-18 березня — з 10:00 по 18:00;
19 березня — з 10:00 по 16:00.
Вхід вільний
Детальніше про проведення майстер-класів можна дізнатися в Оргкомітеті:
Тел./факс: 0 44 498 42 04, 498 42 05, 0 67 656 51 89
http://vsosvita.com.ua/
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?