Мінсоцполітики України планує надати громадянам України віком від 6 років, які потребують особливої уваги та підтримки, можливість безоплатного оздоровлення в Італії
Кабінет Міністрів своїм розпорядженням «Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки щодо програм солідарності з тимчасового прийому дітей з України» схвалив проект зазначеної Угоди та уповноважив Міністра соціальної політики Павла РОЗЕНКА на її підписання.
Основною метою Угоди є поліпшення здоров'я дітей, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також тих, хто перебуває у несприятливих соціальних умовах і має проблеми зі здоров’ям.
Після завершення усіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання Угодою чинності в Україні, Кабінет Міністрів України разом із Урядом Італійської Республіки розпочнуть реалізацію програми солідарності з тимчасового прийому італійськими установами, асоціаціями та сім’ями на безоплатній основі дітей — громадян України віком від 6 років, які потребують особливої уваги та підтримки.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?