Освітяни України спільно з командою Експертус Освіта увійшли в Книгу рекордів України!

Понад 50 тисяч освітян взяли участь у Всеукраїнському антикризовому онлайн-марафоні «Освіта під час карантину» Наш рекорд: наймасовіший професійний онлайн-захід для освітян!
За З дні Всеукраїнський антикризовий онлайн-марафон «Освіта під час карантину» об'єднав 50 150 зареєстрованих учасників!
Освітяни України спільно з командою MCFR Освіта увійшли в Книгу рекордів України!
8 квітня
Організація роботи школи в умовах карантину: нормативні орієнтири (1 година) — 8582
Організація роботи дитсадка в умовах карантину: нормативні орієнтири (1 година) — 7105
Робота в умовах пандемії: інструкція для медсестри дитсадка (1 година) — 1649
9 квітня
Як організувати методичну роботу в дитсадку віддалено (1 година) — 7421
Як організувати освітній процес у школі під час карантину: досвід роботи (1 година) — 7140
Як психологічно протистояти стресогенності пандемії (1 година) — 5983

16 квітня

 

За три дні Всеукраїнський антикризовий онлайн-марафон «Освіта під час карантину» від Експертус Освіта об’єднав 50 150 освітян! Ми з вами — рекордсмени!

Онлайн-марафон для освітян анонсували на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки УкраїниДержавної служби якості освіти УкраїниЦК Профспілки працівників освіти і науки України, управлінь/департаментів освіти, на сайті "Освіторія.медіа" та порталі "Педрада". Освітяни поширювали графік вебінарів у соціальних мережах, на персональних сторінках і на сайтах закладів освіти.

Дякуємо усім освітянам України, редакціям фахових журналів, кожному учаснику та спікеру онлайн-марафону за ЄДНІСТЬ, активну життєву та професійну позицію. Здоров’я нам усім!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72623

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді