Якість освіти під час карантину має бути в пріоритеті, − Руслан Гурак

ДСЯО дібрала низку освітніх ініціатив для якісного навчання онлайн

«Після пандемії світ однозначно буде інакшим − і вже зараз потрібно діяти згуртовано на випередження, щоб він став кращим. І саме якісна освіта дасть змогу українському суспільству подолати кризу та отримати багатовекторний вибір розвитку. Тому якість освіти під час карантину має бути в пріоритеті», − зазначив голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак.

Зокрема, ДСЯО рекомендує долучитися до Всеукраїнського антикризового онлайн-марафону «Освіта під час карантину», де відбудуться вебінари щодо організації роботи закладів освіти в умовах карантину.

Антикризовий онлайн-марафон: взяти участь

Серед ініціатив, ДСЯО рекомендує і «Всеукраїнську школу онлайн», яка уже розпочала трансляцію уроків для учнів 5-11-х класів.

Також 13-17 квітня 2020 року відбудеться антикризова національна онлайн-конференція ЕдКемп-2020 на тему «Тримай п’ять, освіто!», де свої сесії проведуть також представники Державної служби якості освіти України.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1610

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2628

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді