Канікули у школах: коли і скільки

Багато українських шкіл закрилися на карантин, як це вплине на дати канікул

Зараз в Україні прослідковується спалах грипу та ГРВІ, тому багато навчальних закладів вимушені зачинятися на карантин, що може вплинути на терміни шкільних канікул впродовж року.

Ігрова технологія: 10 прийомів

Зазвичай школярі в українських школах мають канікули щокварталу. Дати відпочинку, відповідно до закону про освіту, кожен навчальний заклад може встановлювати самостійно. Важливо, щоб загальна тривалість канікул протягом навчального року, не враховуючи літні канікули, не перевищувала 30 днів.

Цього навчального року Міністерство освіти і науки рекомендувало такі дати канікул:

Осінні канікули: 28 жовтня — 3 листопада включно.

Зимові канікули: 23 грудня — 7 січня включно.

Весняні канікули: 23 березня — 29 березня включно.

Літні канікули: 1 червня — 31 серпня включно.

Якщо навчальні заклади дотримаються рекомендацій Міносвіти, то школярі підуть відпочивати в понеділок 23 березня. Проте остаточне рішення про графік і тривалість канікул — за адміністрацією навчального закладу.

Канікули 2020

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9953

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12278

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді