Із 1 вересня в навчальних закладах на радіоактивно забруднених територіях забезпечується безоплатне гаряче харчування дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи
Мінсоцполітики повідомило, що з 1 вересня в навчальних закладах на радіоактивно забруднених територіях Київської, Рівненської, Чернігівської і Чернівецької областей забезпечується безоплатне гаряче харчування дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Також договори на організацію безоплатного харчування потерпілих дітей буде укладено у Волинській і Житомирській областях.
Водночас у Сумській і Черкаській областях ухвалено рішення про виплату компенсацій батькам потерпілих дітей до кінця поточного року.
Щомісячна грошова компенсація для дітей різного віку має такі розміри:
- дітям від 6 до 10 років — 180 грн.;
- дітям від 11 до 14 років — 185 грн.;
- дітям від 15 до 18 років — 190 грн. на місяць пропорційно до кількості навчальних днів.
Для її отримання батькам потерпілих дітей необхідно звернутися до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій (за місцем реєстрації) з відповідною заявою і довідкою з навчального закладу.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?