Безкоштовні курси англійської мови почнуться у вересні

У вересні стартують безкоштовні курси англійської мови для всіх охочих киян

У всіх районах Києва з 14 вересня в приміщеннях райдержадміністрацій 2-3 рази на тиждень проводитимуть безкоштовні заняття з англійської мови. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«Англійська як мова міжнародного спілкування усуває бар’єри між людьми та відкриває великі можливості. Сьогодні англійська — це мова освіти, бізнесу та міжнародного спілкування. І ми хочемо надати киянам можливість вивчати англійську, тому ми ініціювали безкоштовні курси англійської мови Capital English», — зазначив Віталій Кличко.

Перший семестр триватиме 2 місяці. Курси першого семестру розраховані на людей, яким вже виповнилось 18 років та які мають початковий рівень англійської мови (рівня А-1 та А-2 за загальноприйнятою європейською системою).

Дізнатися більше інформації та розклад занять, а також зареєструватися на участь можна за посиланням. Реєстрація триватиме до 9 вересня.

Кандидати на навчання повинні будуть пройти тест на рівень володіння англійською мовою для формування груп.

Проект реалізується за сприяння  Посольства США в Україні, Британської Ради в Україні, школи англійської мови Speak Up та Cambridge Assessment.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мультимедіа в роботі з дошкільниками

Особливості мультимедійних презентацій для музичних занять у дитячому садку. Ідеї ігор-презентацій та відеороликів до різних програмових завдань
7512

Що врахувати у питаннях пожежної безпеки у закладі освіти

Небезпечний вогонь захоплює зненацька місця з масовим перебуванням людей, а тим більше дітей. Таким місцем, зокрема, є заклади освіти. Як убезпечити і дітей, і колектив від небажаних наслідків, шо потрібно зробити керівнику закладу, яку превентивну роботу повинні проводити педагоги, що повинні знати неповнолітні відвідувачі школи чи дитсадка – читайте у статті
11991

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді