Кваліфікація працівника впливатиме на рівень заробітної плати

В Україні зміниться підхід до оплати праці: за умови, якщо мінімальна зарплата зросте на 13%, то зарплата висококваліфікованих працівників зросте майже на 19%

В Україні з вересня рівень мінімальної зарплати піднімуть на 13%. Також буде підвищено ставку першого тарифного розряду єдиної тарифної сітки. Про це в ефірі Hromadske.TV заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

«Ми не лише механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємось провести своєрідну реформу в підходах до оплати праці», — зауважив він.

За його словами, якщо мінімальна зарплата зросте на 13%, то зарплала працівників першого тарифного розряду зросте майже на 19%. Це означає, що для працівників з нижчою кваліфікацією, технічних працівників зарплата буде зростати меншими темпами, ніж для всококваліфікованих працівників.

Таким чином в Україні стимулюватимуть збільшення заробітних плат висококваліфікованим працівникам.

Кошти для підвищення мінімальних соціальних стандартів з’явилися внаслідок проведення реформ, скорочення державних видатків, наведення порядку в державній фіскальній службі, у тому числі на митниці. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді