Зарплати зростуть на дві тисячі гривень

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства поділився планами на майбутнє

Мінекономрозвитку визначило для себе нові завдання на майбутнє. Так, одним з головних завдань постає підвищення заробітної платні щороку в середньому на дві тисячі гривень.

Такими планами поділився міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Новий Держбюджет

«Наше завдання скоротити безробіття до 5 відсотків, а зарплати підвищувати хоча б на 2 тисячі гривень в рік. Тоді як річне зростання цін має бути не вище 5 відсотків», ̶ підкреслив міністр.

Серед запланованих змін також підходи до організації харчування в освітніх закладах.

«30 відсотків води в харчовому блоці шкіл і садочків не відповідають стандартам. Це неприпустимо. Її п’ють і наші діти, тому ми запустили програму, яка підвищить якість води та харчування в закладах для дітей», ̶ зауважив Тимофій Милованов.

Зарплата 2020

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова автономія закладу освіти: перший крок

Керівники багатьох закладів уже запровадили автономію закладу, а деякі ще побоюються брати на себе таку відповідальність. Ділимося секретами першопрохідців, які вже можуть поділитися досвідом і запровадження, і роботи у режимі фінансової автономії
16646

Підвезення до закладу освіти: що варто знати, щоб організувати

Підвезення — необхідність для тих, хто живе у сільській місцевості за межею пішохідної доступності до закладу освіти. Як його організувати та яку документацію потрібно вести? Які є варіанти перевезень?
54548

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді