Додаткова виплата для вчителів

У Державному бюджеті передбачено додаткову виплату в розмірі 21 тисячі гривень для молодих вчителів

Під час презентації Держбюджету – 2020 на урядовій прес-конференції йшлося про додаткову виплату для молодих вчителів.

Доплата: розглянути на прикладах

Зокрема, молоді вчителі, які мають стаж роботи до 10 років, наприкінці наступного року отримають виплату у розмірі 10 прожиткових мінімумів — майже 21 тисячу грн.

Передбачається, що додаткову виплату отримають 73,9 тисяч освітян.

«У нас є проблема, коли в школу часто не хочуть йти працювати молоді люди. Це означає, що в школах зараз залишається все більше старших людей, які скоро мають вийти на пенсію, і з часом у нас виникне проблема, що навчати банально немає кого. Тому ми як держава зараз звертаємо увагу на становище саме молодих учителів. У них зараз умови оплати праці гірші — менші надбавки, але з іншого боку ми хочемо показати молоді, що бути вчителем — це престижно», — відзначив прем‘єр-міністр Олексій Гончарук.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова автономія закладу освіти: перший крок

Керівники багатьох закладів уже запровадили автономію закладу, а деякі ще побоюються брати на себе таку відповідальність. Ділимося секретами першопрохідців, які вже можуть поділитися досвідом і запровадження, і роботи у режимі фінансової автономії
16608

Підвезення до закладу освіти: що варто знати, щоб організувати

Підвезення — необхідність для тих, хто живе у сільській місцевості за межею пішохідної доступності до закладу освіти. Як його організувати та яку документацію потрібно вести? Які є варіанти перевезень?
54415

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді