Призначено нового міністра освіти і науки України

29 серпня 2019 року Верховна Рада України ухвалила рішення щодо призначення Ганни Новосад на посаду міністра освіти і науки України

У приміщенні МОН планується офіційне представлення новообраного міністра та передача справ, які реалізовувало міністерство впродовж 2016-2019 років.

Ганна Новосад з березня 2014 року працювала на посаді радника міністра освіти.

З листопада до грудня 2017 року очолювала управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН.

Проведіть перший урок 2019 без проблем

У грудні 2017 року була призначена на посаду генерального директора директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МОН.

Освіту Ганна Новосад здобула в Українському гуманітарному ліцеї при КНУ ім. Шевченка, який закінчила у 2007. У 2011 році отримала ступінь бакалавра з політології в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

У 2013 році отримала ступінь магістра європейських студій в Університеті Маастрихта, Нідерланди. Є стипендіатом Фонду Відкритого Суспільства.

Протягом 2012−2013 років стажувалась в аналітичних центрах Іспанії і Чехії, учасник Українсько-Канадської Парламентської Програми.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12182

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72613

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді