3 грудня 2018 року об 11:30 у рамках Всеукраїнської акції «Ідеальна школа очима дітей» відбудеться відкриття виставки творчих робіт. О 12:30 пройде урочисте нагородження учасників
3 грудня 2018 року об 11:30 у рамках Всеукраїнської акції «Ідеальна школа очима дітей» відбудеться відкриття виставки творчих робіт. О 12:30 пройде урочисте нагородження учасників.
Учасниками заходу є учні та вихованці закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти віком до 18 років.
Справи керівника у жовтні: що проконтролювати
Організатори акції:
- Громадська рада при Державній службі якості освіти України
- Міжнародна асоціація позашкільної освіти
- Асоціація керівників шкіл України
- Асоціація працівників дошкільної освіти.
Запрошені:
- представники органів виконавчої влади
- працівники органів управлінь освіти
- керівники, учні та вихованці закладів освіти
- громадськість з різних областей України
- ЗМІ.
Місце проведення — м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14, галерея (1 поверх).
За додатковою інформацією звертайтеся: тел. (044) 236-33-83
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?