Зараз паспорт вперше оформлюється після досягнення особою 14-річного віку. Це безкоштовна послуга
12 запитань і відповідей про атестацію
Школярі, яким вже є 14 років, мають терміново оформити ID-картку, аби взяти участь у ЗНО-2019. Про це повідомляє МОН України.
Для того, щоб оформити ID-картку, потрібно на вибір звернутися до:
- територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання
- центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів.
Зробити це потрібно не пізніше, ніж за місяць після досягнення 14 років.
Кожен учень має вчасно оформити паспорт, адже без нього неможливо подати документи на участь у ЗНО. Для допуску до пункту тестування також потрібно мати при собі цей документ.
Навчальні предмети ЗНО–2019
Якщо учень у 2019 році хоче вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після 9-го класу, то він теж має оформити паспорт.
Вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті учні, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 року.
Нова редакція Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників набере чинності 1 вересня 2025 року. З’ясуємо, що нового в конкурсному відборі та як це вплине на дії закладу освіти
Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
Які ключові компетентності формувати в учня початкових класів за вимогами Державного стандарту початкової освіти