Органи управління освітою мають довести Методичні рекомендації щодо адаптаційного періоду для учнів першого класу до відома керівництва закладів загальної середньої освіти
Методичні рекомендації щодо адаптаційного періоду для учнів першого класу затверджені наказом МОН України від 20.08.2018 № 923.
У методрекомендаціях зауважено на значенні успішності адаптаційного періоду в початковий період навчання дитини в 1-му класі.
СКАЧАТИ Методичні рекомендації
Основна новація провадження освітнього процесу в 1-х класах ЗЗСО — структурування змісту початкової освіти на засадах інтегративного підходу у навчанні.
Інтеграція передбачає:
- формування наскрізних умінь, соціальних та громадянських компетентностей
- набуття предметних компетентностей, зокрема опанування граматичних та обчислювальних умінь.
Так, формування вмінь читати й писати відбуватиметься на окремих уроках української мови, а відпрацьовуватимуть ці вміння в інтегрованому курсі, що в своєму складі може містити мовно-літературну галузь.
Зауважте!
Змінено підходи до навчання грамоти, додано деякі нові змістові лінії, але основний зміст лишився: учні, як і раніше, навчатимуться читати, писати й рахувати
12 запитань і відповідей про атестацію
Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Адміністрація школи має лиш усе по порядку організувати
Зазвичай День цивільного захисту планують на квітень-травень. Заняття цього дня мають мотивувати учнів набути практичних навичок захисту за надзвичайних ситуацій. Які виховні заходи провести цього дня — у статті.
Як фіксувати поточне оцінювання, виводити та корегувати семестрову і річну оцінки за вимогами НУШ: розʼяснення від МОН у статті.
Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
У чому полягає інтерактивне навчання та які інтерактивні методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади інтерактивних методів навчання