Конкурс на посаду директора школи по-новому

Затверджене Типове положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти

Типове положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти затверджене наказом МОН України від 28.03.2018 № 291.

За Типовим положенням засновники закладів мають затвердити локальні положення.

Академічна доброчесність у школі: як розвивати

Огляньте

Порядок проведення конкурсу на посаду директора школи, де:

  • 9 етапів конкурсу
  • 3 підстави оголошення конкурсу
  • 7 документів від конкурсантів
  • 3 етапи конкурсного відбору

ЦК Профспілки працівників освіти і науки наголошує, що Наказ № 291 не пройшов процедуру узгодження з профспілками — ні зі Спільним представницьким органом об’єднань профспілок, ні з ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, як того вимагають положення Генеральної та Галузевої угод.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
206469

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
405840

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді