Казка про весну в дитсадку

Вийшов квітневий номер журналу «Методична скарбничка вихователя». Поговоріть з дошкільниками про пробудження й оновлення в природі й у житті людини за допомогою літературного проекту «Казка про весну»

Розкрити тему й донести до дітей весняні істини в пізнавальному векторі допоможе казка. Її розважальний і пізнавальний потенціал дасть змогу дітям розкрити таємниці зародження й відновлення життя навесні; сформувати уявлення про весняні справи; усвідомити сутність найтіснішого зв’язку в природі — між мамою і дитиною.

У цьому числі журналу календарне й перспективне планування містить такі матеріали, як-от:

  • інтелектуальна карта
  • тема, ідея, карти очікуваних досягнень дітей старшого й молодшого та середнього дошкільного віку
  • змістове наповнення п’яти тематичних днів і плани-конспекти інтегрованих занять для старших дошкільників
  • плани-конспекти п’яти інтегрованих занять для молодших та середніх дошкільників.

На картках картотеки в підрубриці «Справи дня» — описи ігор, вправ та інших форм роботи з дітьми під час проживання тематичних днів. У підрубриці «Центри розвитку» шукайте практичні матеріали для роботи з дітьми у різних центрах розвивального середовища: центрі математики, науки, мови, здоров’я, творчості, театру, гри.

Кольорові сторінки першого числа містять такі матеріали:

  • асоціативна карта «Казка про весну» та завдання для самостійної діяльності «Казкові асоціації»
  • майстер-класи зі створення квіткової галявини в техніці квілінг й оформлення весняної композиції «Приліт птахів»
  • ілюстрація для обговорення, створена за змістом казки Зоряни Живки «Про квасолинку, яка мріяла побачити Сонце».

Як у цікавій і незвичній формі ознайомити дошкільників з казками про весну? Як допомогти їм запам’ятати головних персонажів? І до всього цього забезпечити веселий настрій упродовж реалізації літературного проекту… Радимо організувати квест. Докладніше про це — у журналі «Методична скарбничка вихователя» № 04/2018.

Також у цьому числі подаємо заняття з англійської мови, що дасть змогу дітям спробувати себе в ролі детективів і відшукати ознаки весни.

У попередньому номері  — Усе про писанку 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1550

Дидактичні ігри для дошкільнят

Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно. Адже важливо знайти підхід до дітей та зацікавити їх. Ефективні поради шукайте у статті
268734

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
117

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді