Конкурс для практичних психологів та соціальних педагогів

Щоб забезпечити оптимальні умови для зростання дитини та розкриття її потенціалу, потрібно об’єднати зусилля працівників закладу освіти. Запрошуємо усіх, хто досяг дзен у колективній співпраці, поділитися своїм досвідом з колегами — взяти участь у конкурсі «Command style — автограф професіонала»

Журнал «Практичний психолог: Дитячий садок» за підтримки МОН України та лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України організовує конкурс«Command style — автограф професіонала»

Мета конкурсу:

  • підвищити творчу активність працівників психологічної служби, стимулювати їх упроваджувати нетрадиційні форми і методи співпраці з іншими педагогічними працівниками, а також із батьками вихованців закладу дошкільної освіти
  • сприяти опануванню практичними психологами та соціальними педагогами ефективних інноваційних форм співпраці та її налагодженню
  • сприяти професійній самореалізації фахівців психологічної служби системи освіти
  • поширювати інноваційні ідеї практичних психологів та соціальних педагогів щодо організації роботи та розкриття потенційних можливостей психічного розвитку кожної дитини за мультидисциплінарного підходу
  • спонукати фахівців до обміну перспективним досвідом роботи
  • ознайомлювати читачів журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» із практичною діяльністю найкращих практичних психологів системи освіти України.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Учасниками конкурсу можуть бути працівники психологічної служби системи освіти України.

Для участі приймаються авторські розробки, які висвітлюють досвід організації різних форм співпраці практичного психолога чи соціального педагога з педагогами закладу дошкільної освіти та/або співпраці практичного психолога із сім’ями вихованців.

Для участі у конкурсі учасники мають надіслати до редакції журналу:

  • заявку на участь встановленого зразка
  • матеріали конкурсної роботи в електронному вигляді
  • фотографії у форматі TIFF або JPG.

Заявка на участь у Конкурсі підтверджує те, що учасник погоджується з умовами його проведення.

Детальніше про конкурс «Command style — автограф професіонала» — у журналі «Практичний психолог: Дитячий садок»

Конкурс для практичних психологів та соціальних педагогівСкачайте:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4083

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1751

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді