У Київському палаці дітей та юнацтва відкрилася безоплатна літературна студія для підлітків «Майстерня історій»
У Київському палаці дітей та юнацтва відкрилася безоплатна літературна студія для підлітків «Майстерня історій».
Відвідувати гурток можуть підлітки 14–18 років.
Відвідувачі занять вчитимуться писати оповідання, вірші, п’єси, створювати комікси, розбиратися в тонкощах течій, напрямів, стилів і жанрів; говоритимуть про створення характерів та мотивації персонажів, розробку сюжету, створення конфлікту, про мову. Також обов’язково читатимуть та обговорюватимуть книжки, знайомитимуться з сучасними письменниками, побувають на літературних фестивалях, презентаціях нових книжок.
Заняття триватимуть до кінця навчального року.
«Ми створили майстерню, щоб підлітки писали і отримували від цього задоволення. Тут ми вчимося розповідати історії, цей досвід буде надихаючим для будь-якої їхньої діяльності за межами майстерні», — розповідають куратори курсів Катерина Турансьа та Юлія Конопляна.
За їх словами, «найперше йдеться про те, щоб вчитися писати і ясно висловлювати свою думку».
Щоб записатися на курси, слід надіслати повідомлення в соцмережі або зателефонувати:
- fb.com/maysternya.istoriy
- vk.com/maysternya_istoriy
- 0 93 621 51 51
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?