Презентують новий освітній онлайн-ресурс з протидії дискримінації

Історії підлітків з різними, часто вразливими ідентичностями стали основою для інноваційного європейського онлайн-ресурсу з навчання протидії дискримінації

Європейський освітній проект «Stories that Move. Навчаємося протидіяти дискримінації»:

  • розробили освітні експерти семи європейських країн за участі українських освітян
  • містить навчальні матеріали, які сприяють поліпшенню знань і навичок для розпізнавання та боротьби з антисемітизмом, ромофобією та іншими формами дискримінації.

Новий освітній продукт презентують 27 жовтня о 11:00 год. у приміщенні Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (Київ, вул. Інститутська 21/8).

Проект реалізовують в Україні громадська організація «МАРТ» за сприяння Дому Анни Франк (Амстердам) та фінансової підтримки Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє», і є частиною плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
402417

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Під час внутрішнього контролю в навчальному закладі вивчають різні питання. Одне з них — рівень навчальних досягнень учнів. Щоб правильно встановити рівень навчальних досягнень учнів, слід дотримуватися визначених критеріїв
180664

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді