Ціннісні орієнтації дошкільників

Рекомендації педагогам та батькам щодо формування системи ціннісних орієнтацій дітей, способи використання ІКТ в професійній діяльності педагогів, поради щодо організації роботи міських методичних об’єднань та багато іншого — у вересневому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»

Цінності є невід’ємними від потреб дошкільника, а також внутрішніми регуляторами його поведінки. Задоволення основних потреб та формування ціннісних орієнтацій є важливою умовою повноцінного розвитку особистісної компетентності в дошкільному віці. Про особливості формування потребово-мотиваційної складової особистісної компетентності старших дошкільників, а також внутрішнього механізму регуляції поведінки — у цьому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу».

Для професійного становлення педагогів — добірка матеріалів для підвищення їхньої ІКТ-компетентності, зокрема досвід роботи щодо створення єдиного інформаційно-освітнього простору міста, та використання прийому «багато мишей» на заняттях з дошкільниками. А ще — розробка тренінгу для педагогів дошкільних навчальних закладів «Засоби логіко-емоційної виразності читання. Мелодика та темп мовлення».

Узагальнення та поширення перспективного педагогічного досвіду — одна зі складових підвищення професіоналізму педагогів. Формою поширення такого досвіду є міські методичні об’єднання. Про особливості організації роботи міських методичних об’єднань — також у цьому числі. Фахівці рекомендують педагогам, як забезпечити ефективний трансфер освітніх технологій, формами організації якого є, зокрема, професійний конкурс та виставка-ярмарок.

На початку нового навчального року педагогам важливо ознайомитися зі змінами в нормативно-правовій базі. У вересневому числі експерт роз’яснює деякі нормативні акти, пов’язані з організацією освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі.

Також у цьому числі:

  • розробка інтерактивного заходу-самопрезентації педагогів дошкільного закладу, які атестуються «Дослідницька лабораторія вихователів»;
  • результати конкурсу «Музейна педагогіка в дошкільному закладі» від журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»;
  • рекомендації щодо відзначання в дошкільному закладі Дня друзів;
  • сценарій розваги для дітей молодшого та середнього дошкільного віку «Потяг дружби»;
  • сценарій родинного свята гарбузової каші. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9911

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
33

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді