У березні читачі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» отримають не просто чергове число свого улюбленого видання, а ювілейний 100-й випуск журналу
Більше 7700 сторінок, 1200 статей, сотні ідей та десятки сотень вдячних читачів по всій Україні — ось така наша святкова статистика.
Змінювалися теми, підходи, форма подання матеріалів, але дещо завжди залишалося незмінним — це наше прагнення максимально задовольнити ваші актуальні фахові потреби, а ще ваша підтримка й теплі відгуки, любі наші читачі.
Тож щиро дякуємо всім — як тим, хто спостерігав за народженням та становленням нашого видання, так і тим, хто приєднався до нас нещодавно — вже на етапі його розквіту.
Особлива подяка всім, хто долучався і долучається до творення журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»! Ви завжди на вістрі сучасних тенденцій в освіті, ви продукуєте оригінальні ідеї та щедро ділитеся своїм досвідом з усім дошкільним світом.
Тільки разом з вами ми можемо впевнено дивитися в майбутнє і ставати ще потрібнішими!
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
Нова редакція Порядку конкурсного відбору підручників запрацює з 1 вересня 2025 року. Розповідаємо про ключові зміни та їхній вплив на роботу шкіл.
Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля