Журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» відзначає ювілей

У березні читачі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» отримають не просто чергове число свого улюбленого видання, а ювілейний 100-й випуск журналу

Більше 7700 сторінок, 1200 статей, сотні ідей та десятки сотень вдячних читачів по всій Україні — ось така наша святкова статистика.

Змінювалися теми, підходи, форма подання матеріалів, але дещо завжди залишалося незмінним — це наше прагнення максимально задовольнити ваші актуальні фахові потреби, а ще ваша підтримка й теплі відгуки, любі наші читачі.

Тож щиро дякуємо всім — як тим, хто спостерігав за народженням та становленням нашого видання, так і тим, хто приєднався до нас нещодавно — вже на етапі його розквіту.

Особлива подяка всім, хто долучався і долучається до творення журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»! Ви завжди на вістрі сучасних тенденцій в освіті, ви продукуєте оригінальні ідеї та щедро ділитеся своїм досвідом з усім дошкільним світом.

Тільки разом з вами ми можемо впевнено дивитися в майбутнє і ставати ще потрібнішими!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9716

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31359

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20652

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10867

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді