Журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» відзначає ювілей

У березні читачі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» отримають не просто чергове число свого улюбленого видання, а ювілейний 100-й випуск журналу

Більше 7700 сторінок, 1200 статей, сотні ідей та десятки сотень вдячних читачів по всій Україні — ось така наша святкова статистика.

Змінювалися теми, підходи, форма подання матеріалів, але дещо завжди залишалося незмінним — це наше прагнення максимально задовольнити ваші актуальні фахові потреби, а ще ваша підтримка й теплі відгуки, любі наші читачі.

Тож щиро дякуємо всім — як тим, хто спостерігав за народженням та становленням нашого видання, так і тим, хто приєднався до нас нещодавно — вже на етапі його розквіту.

Особлива подяка всім, хто долучався і долучається до творення журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»! Ви завжди на вістрі сучасних тенденцій в освіті, ви продукуєте оригінальні ідеї та щедро ділитеся своїм досвідом з усім дошкільним світом.

Тільки разом з вами ми можемо впевнено дивитися в майбутнє і ставати ще потрібнішими!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27854

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47530

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42294

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді