У березні читачі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» отримають не просто чергове число свого улюбленого видання, а ювілейний 100-й випуск журналу
Більше 7700 сторінок, 1200 статей, сотні ідей та десятки сотень вдячних читачів по всій Україні — ось така наша святкова статистика.
Змінювалися теми, підходи, форма подання матеріалів, але дещо завжди залишалося незмінним — це наше прагнення максимально задовольнити ваші актуальні фахові потреби, а ще ваша підтримка й теплі відгуки, любі наші читачі.
Тож щиро дякуємо всім — як тим, хто спостерігав за народженням та становленням нашого видання, так і тим, хто приєднався до нас нещодавно — вже на етапі його розквіту.
Особлива подяка всім, хто долучався і долучається до творення журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»! Ви завжди на вістрі сучасних тенденцій в освіті, ви продукуєте оригінальні ідеї та щедро ділитеся своїм досвідом з усім дошкільним світом.
Тільки разом з вами ми можемо впевнено дивитися в майбутнє і ставати ще потрібнішими!
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.