Швидко та правильно організувати діловодство у загальноосвітньому навчальному закладі допоможе перша тематичка, яка нещодавно з’явилася в електронному журналі «Практика управління закладом освіти»
Тематичку «Як організувати діловодство, щоб і комар носа не підточив» наразі можуть безплатно прочитати не лише передплатники електронного журналу, а й усі, хто замовить триденний демодоступ до нього.
У цій тематичці дібрано публікації, які допоможуть керівнику навчального закладу уникнути помилок у веденні документів, а отже, закласти надійний фундамент для успішного поступу колективу, створити гарну репутацію керівника у вищих інстанціях.
Ось лише невеличкий перелік публікацій з тематички:
- Про документування управлінської інформації — мовою закону
- Документуємо управлінську інформацію: крок за кроком
- Форми журналів реєстрації документів
- Підписання документів: проблемні питання
- Складаємо описи справ у навчальному закладі.
Замовляйте БЕЗПЛАТНИЙ ДЕМОДОСТУП до е-журналу «Практика управління закладом освіти» та читайте не лише тематичку, а й інші публікації е-журналу протягом трьох днів.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.