Швидко та правильно організувати діловодство у загальноосвітньому навчальному закладі допоможе перша тематичка, яка нещодавно з’явилася в електронному журналі «Практика управління закладом освіти»
Тематичку «Як організувати діловодство, щоб і комар носа не підточив» наразі можуть безплатно прочитати не лише передплатники електронного журналу, а й усі, хто замовить триденний демодоступ до нього.
У цій тематичці дібрано публікації, які допоможуть керівнику навчального закладу уникнути помилок у веденні документів, а отже, закласти надійний фундамент для успішного поступу колективу, створити гарну репутацію керівника у вищих інстанціях.
Ось лише невеличкий перелік публікацій з тематички:
- Про документування управлінської інформації — мовою закону
- Документуємо управлінську інформацію: крок за кроком
- Форми журналів реєстрації документів
- Підписання документів: проблемні питання
- Складаємо описи справ у навчальному закладі.
Замовляйте БЕЗПЛАТНИЙ ДЕМОДОСТУП до е-журналу «Практика управління закладом освіти» та читайте не лише тематичку, а й інші публікації е-журналу протягом трьох днів.


Нова редакція Порядку конкурсного відбору підручників запрацює з 1 вересня 2025 року. Розповідаємо про ключові зміни та їхній вплив на роботу шкіл.
Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля
Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті