Розпочато реєстрацію шкіл для створення літніх англомовних таборів GoCamps

Сьогодні розпочато реєстрацію шкіл для участі у проекті GoCamps на літо 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України

GoCamps — це новий формат літнього табору з поглибленим вивченням англійської мови. Зокрема, у програмі табору:

  • метод проекту
  • ціннісний підхід від Несторівської групи
  • розвиток життєвих навичок
  • розвиток міжпредметних зв’язків
  • гейміфікація
  • занурення в мовне середовище
  • принцип автономії дитини.

Зареєструвавшись, необхідно виконати творче завдання «Запроси волонтера до своєї школи» у форматі відео чи презентації.

Представники ініціативи GoGlobal, Міністерства освіти і науки України, Британської ради та Посольства США в Україні оцінюватимуть креативне завдання, а також описи школи й населеного пункту українською та англійською мовами.

Заявки прийматимуть на сторінці проекту до 01.12.2016.

Окрім того, 25 жовтня відбудеться вебінар, під час якого можна буде поставити запитання щодо проекту.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич закликала всі навчальні заклади скористатися можливістю організувати літній табір GoCamps у співпраці з волонтерами з інших країн, а також ознайомити педагогів із новими компетентнісно-орієнтованими практиками.

«У нас дуже амбітна мета — охопити мовними таборами, в яких викладатимуть носії англійської мови, 100 тисяч дітей. Успішність нашого задуму також залежатиме від кількості іноземних волонтерів, що подадуть свої заявки та приїдуть до нашої країни,» — зауважила Міністр.

Перший англомовний табір GoCamps реалізовано влітку 2016 року.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45460

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
90967

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді