У травні 2016 року відпочиватимемо 1, 2, 3 та 7, 8, 9 травня. Цього року на 1 травня припадає два свята — День міжнародної солідарності трудящих та Пасха (Великдень)
Цього року на 1 травня припадає два свята — День міжнародної солідарності трудящих та Пасха (Великдень).
Згідно з частиною третьою статті 67 Кодексу законів про працю України (КЗпП) у випадку, коли святковий або неробочий день (ст. 73 КЗпП) збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.
Цікаво, що у 2016 році на 1 травня (неділю) припадає два свята — День міжнародної солідарності трудящих та Пасха (Великдень). Утім, Мінсоцполітики у листі від 20.07.2015 № 10846/0/14-15/13 роз’яснює, що у такому випадку перенесенню підлягає лише один день — неділя (1 травня) на вівторок (3 травня).
Отже, за графіком п’ятиденного робочого тижня з вихідними днями у суботу та неділю, у 2016 році вихідний день у неділю 1 травня має бути перенесений на вівторок 3 травня.
День Перемоги — 9 травня — у цьому році припадає на понеділок.
Таким чином, у травні 2016 року відпочиватимемо 1, 2, 3 та 7, 8, 9 травня.
Підготувала Тетяна Хлєбіна,
головний редактор газети «Ранкові Новини Кадровика» Експертус Кадри,
редактор порталу prokadry.com.ua
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?