Громадський рух і онлайн-платформа «School Angels» ініціює співпрацю успішних людей із школами. Кожен, хто досяг певного успіху в житті і професії, може подiлитися знаннями i досвідом з учнями, вчителями та батьками
Громадський рух і онлайн-платформа «School Angels» ініціює співпрацю успішних людей із школами. Кожен, хто досяг певного успіху в житті і професії, може подiлитися знаннями i досвідом з учнями, вчителями та батьками.
Ініціативу підтримує Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти та місцеві адміністрації, які допоможуть налагодити контакти й «відкрити двері» до шкіл.
School Angels ділитимуться власним досвідом, допомагаючи учням, вчителям і батькам позбутися страху робити власні помилки; будуть надихати їх до роботи над собою, до змін і звершень.
Проект передбачає, що освічена, професійна, успішна людина в нашій країні буде присвячувати щомiсяця хоча б годину аби піти до школи і поділитись досвідом і знаннями.
Для того щоб долучитися до ініціативи «School Angels», потрібно зареєструватися за посиланням.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?