У Київському палаці дітей та юнацтва відбулися урочистості до Всеукраїнського дня дошкілля. Це свято відзначають уже п’ятий рік поспіль
Традиційно свої досягнення й здобутки презентували дошкільні заклади з різних областей України, видавництва ж представили педагогічні новинки.
Тематичний напрям «Експертус: Освіта» ознайомив відвідувачів із можливостями КОЗА-Онлайн та електронних журналів «Практика управління дошкільним закладом» і «Практика управління закладом освіти».
Зі святом привітав заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей. Він, зокрема, висловив сподівання, що Президент України підпише Указ про Всеукраїнський день дошкілля. У такому разі офіційною датою святкування буде 30 вересня — символічно до дня вшанування святих Софії, Віри, Надії та Любові.
Під час урочистостей відзначили лауреатів освітніх конкурсів та вручили почесні грамоти педагогічним працівникам за сумлінну й бездоганну працю і досягнуті успіхи у вихованні.
Лист-подяку від Міністра освіти і науки Лілії Гриневич отримала голова Асоціації працівників дошкільної освіти Ніна Омельяненко, яка зауважила, що подяка належить усім педагогам-«дошкільникам».
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?